עורך דין גירושין בתל אביב

 
 

עורך דין גירושין ודיני משפחה

 
בעיר ללא הפסקה, אחוזי הגירושין עולים גם הם ללא הפסקה. על פי נתוני הדו"ח שמסכם את פעילותם של בתי הדין הרבניים, בשנת 2012 התגרשו בישראל קרוב ל-11,000 זוגות, מתוכם 711 בתל אביב. נתון זה משקף עלייה של כ-5% במספר הזוגות שהתגרשו בהשוואה לשנה הקודמת.

עו"ד משה פרדס, עורך דין גירושין בתל אביב, מציע ליווי מקצועי אישי בתהליך המורכב הזה, הכולל התייחסות לכל הפרטים החשובים.

  • ניסוח הסכם גירושין – תוך הקפדה על האינטרסים האישיים של הלקוח.

  • הסכם מזונות – בהתאם לגילאי הילדים וליכולת הכלכלית.

  • משמורת והסדרי ראייה – בהתאם ליכולות ההוריות ולטובת הילד/ים.

  • ייצוג בבתי הדין הרבניים - לצורך השלמת הטיפול בתיקי גירושין.
 
 
עורך דין גירושין בתל אביב והסביבה
 

לעו"ד משה פרדס הכלים המקצועיים המעשיים שמאפשרים לו לכוון את תהליך הגירושין אל מקום מבטחים, על אף כל הסערות והקשיים שפוגשים בדרך. הניסיון רב השנים שיש לו בתחום, כמו גם מאות הזוגות שליווה בתהליך כעורך דין גירושין בתל אביב, מאפשרים לו למצוא פתרונות מעשיים נכונים ולדאוג שלמרות הקושי – מעז יצא מתוק.

 

ליווי לאורך כל הדרך

 
עורך דין לענייני משפחה בתל אביב משה פרדס עומד לשירותכם לאורך כל התהליך המורכב של הסדרי הגירושין. עו"ד פרדס מוסמך גם כטוען רבני, וככזה הינו בעל סמכות משפטית לייצג אתכם בבתי הדין הרבניים ולייצג את האינטרסים האישיים שלכם. הבנה משפטית רחבה לצד הבנה פיננסית והתמחות בניהול משא ומתן מאפיינים את התנהלותו המקצועית של עו"ד פרדס, לצד רגישות רבה למצב האישי והתחשבות בו.
 

עו"ד גירושין בתל אבי משה פרדס

 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה עם עורך דין גירושין בתל אביב משה פרדס –צרו קשר ותזכו לליווי מקצועי ורגיש מרגע המפגש הראשון ועד לסיום הדיון בתיק.