כדאי לדעת

 
 

ייעוץ משפטי

 

צווים זמניים הנם צווים שיש להם מטרה ומועד תפוגה. כך, למשל, יכולים בתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים להעניק צווים זמניים במטרה להבטיח את קיומם התקין של הליכים עתידיים.

 
עו"ד שהוא גם טוען רבני ובעל נסיון רב יתן מענה משפטי כולל למכלול הנושאים הקשורים לדיני המשפחה, הן ביחס לדין הדתי והן ביחס לדין האזרחי.
 

חשוב לקבל ליווי מקצועי של עו"ד לכל פעולה שיש לה השלכות משפטיות, בפרט בתיקי גירושין, אך גם בנושאים אחרים כגון: רכישת דירה, חוזה שכירות, משכנתא וכל פעולה שיש לה השלכות לענייני מס.

 
חשוב במיוחד לערוך הסכם ממון לפני הנישואין, בעיקר לפני מערכת נישואין שניים ובפרט כאשר בני הזוג, או אחד מהם, בעלי רכוש ו/או כאשר יש להם ילדים מנישואין קודמים. הסכם נישואין מגן על זכויותיהם של כל אחד מבני הזוג במקרה של גירושין, או חלילה במקרה מוות
 

מומלץ שלא להסתפק בהסכם נישואין, כאמור, ולערוך בנוסף להסכם גם צוואה לכל אחד מבני הזוג. רק עו"ד מקצועי יוכל לערוך הסכם שיבטיח לזמן ארוך את זכויותיו של כל צד להסכם. חיסכון בשלב זה עלול לעלות ביוקר כעבור זמן.

 

מומלץ לערוך צוואה מחיים באופן המקצועי ביותר הצופה פני העתיד. צוואה שנערכה כראוי מונעת סכסוכי ירושה ותביעות משפטיות בעתיד.

 
משה פרדס - משרד עורכי דין ונוטריון
 

צרו קשר

 

לקביעת פגישת ייעוץ - פנו אלינו 02-6222943

משה פרדס - משרד עורכי דין ונוטריון